KONST / Litografier / Färglitografi 11944169
nr 1194 4169
Färglitografi
Olle Frank-Zen, klarinett. Signerad, numrerad 60/400, ramens innermått: 68x47 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:08:19
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr